Mikado Total Fishing

Posted by bobo11 05.08.2019 0 Comment(s) Kasulik,
1989. aastal asutatud kaubamärk Mikado toodab, impordib ja turustab õngitsemisvahendeid. Mikado logoga kalapüügivahendid saavutasid tänu oma töökindlusele ja efektiivsusele kiiresti hea maine, muutudes seega paljude kalurite seas kvaliteedinäitajaks. Aastatepikkune turulolek on aidanud kaubamärgil sügavale klientide südametesse pugeda. Selle aja jooksul väljateenitud populaarsus ja usaldus kajastuvad mitmetes mainekates auhindades, mida firma on võitnud nii Poolas kui ka mujal Euroopas.
Algusest peale oleme keskendunud selgele kasvustrateegiale ja uuenduslikule lähenemisele kasutatava tehnoloogia osas. Meie moto on Total Fishing – täielik kalapüük. See tähendab, et meil on väga lai tootevalik mis suudab rahuldada kõik õngega kalapüüdja vajadused, kasutagu ta mistahes õngitsemistehnikat. Meie tootmisprotsess tugineb kõrgeima kvaliteediga koostisosadel ning nende uuenduslikul kasutamisel ning seda toetavad aastatepikkused traditsioonid ja kogemused.
Mikado tootevalik on suunatud mistahes tehnikas õngepüügi harrastajatele ning hõlmab kõike spinningu- ja söödatopsiga püügist säga-, karpkala-, korgi- ja lendõngepüügini ning katab nii mere-, kalda- kui ka jääpüügi. Mikado lai tootevalik, mis on kokku pandud parimate Poola ja Euroopa õngega kalastajate abil, on valmistatud kõrgkvaliteetsetest osadest, see sobib ka professionaalseks kalapüügiks ja on loodud mis tahes õngitsemistehnika jaoks. Meie kataloogist leiad õngeritvu, õngenööre, spinningurulle, peibutisi, erakordseid punutud õngenööre, mis on valmistatud kõrgtehnoloogilistest materjalidest, mugavaid lisatarvikuid (kotid, kahvad, sumbad, kalapüügi- ja jahiriided) ja palju muud.
Me pöörame igale detailile palju tähelepanu, tagades sellega, et meie tooted ei paista silma ainult erakordse kvaliteediga, vaid pakuvad ka silmailu, on stiilse disainiga ja annavad selle kasutajale meeldiva kogemuse. Meie Mikado Kalastustiim, mis koosneb erinevatest õngega kalapüügi tehnikaid harrastavatest kalastajatest, tagab, et turule jõudev toode on põhjalikult kontrollitud ja kõrgeima võimaliku kvaliteediga. Tänu sellele, et meie tooted läbivad pika katseperioodi ja saavad tagasisidet testijatelt, on meie tootevalik suurepäraselt kooskõlas hetketrendidega ja ületab kalastajate ootusi, püüdku nad mistahes kala, kasutades mistahes tehnikat.
Õngitsejate rahulolu on meie peamine eesmärk, seega anname me endast parima, et meie tootevalik vastaks kõigile nõuetele, kuid oleks samas tehnoloogiliselt võimalikult uuenduslik. Me soovime, et meie klientidel oleks Mikado kaubamärgi kaudu ligipääs parimatele toodetele, mis katavad kogu kalapüügiga seotud elamuse. Et oma tootevalikut veelgi rikastada ja mitmekesisemaks muuta, oleme oma jõud ühendanud teiste kaubamärkidega. Me usume, et tänapäeval ei ole hea tootja ülesanne mitte ainult tootmisprotsess, vaid ta peaks vastutama ka uurimistöö ja arendusprojektide eest. Seda põhimõtet järgides otsime me tarnijaid valides neid firmasid, kes soovivad kasvada ja üha kõrgemale pürgida ning järgivad pideva tehnoloogilise täiustamise filosoofiat. Mikado on turustajana alustanud koostood Garminiga, ning on võtnud oma tootevalikusse nende elektroonilisi- ning navigeerimisvahendeid. Samuti oleme loonud tihedad sidemed firmaga BKK (Black King Kong), mis toodab kvaliteetseid konkse ja kolmikkonkse. Selle firmaga olime me ka varasemalt koostöös mõned tootesarjad valmistanud ning pärast paariaastast head koostööd otsustasid mõlemad osapooled seda koostööd tugevdada ja alates septembrist 2018 on Mikado BKK õngekonksude ainuõiguslik edasimüüja Kesk-Euroopas.
Lisaks sellele, et panustame palju varustuse tootmise protsessi, toetame me aktiivselt ka õngepüüki reklaamivaid üritusi. Juba pikki aastaid oleme patrooniks paljudele mainekatele üritustele ja varustame neid võistlejatele jagatavate auhindadega. Meist sai riikliku õngepüügimeeskonna peasponsor kaldalt spinningupüügi kategoorias. Me toetame organisatsioone ja kalapüügikoole, mis propageerivad noorte seas aktiivselt õngega kalapüüki. Et hoolitseda nii kalade, kui ka kalastajate heaolu eest, loome ja levitame häid käitumisharjumusi veekogude ääres. Me osaleme paljudel üritustel, mis propageerivad mistahes tüüpi õngepüüki ja hoiame seega seda, mis on meile kõige tähtsam - kontakti kalastajatega.
Soovitame sul end meie pidevalt kasvava Mikado kaubamärki kandva toodevalikuga kurssi viia. Võime kinnitada, et teeme kõik endast oleneva, et meie varustus oleks vastupidav ja visa, et see saaks teile pakkuda aastatepikkust õngitsemisrõõmu, töökindlust ja mugavust. Ja seda kõike meie uuendusliku lähenemisviisi ja näputäie traditsioonide toel.